split mdv

split mdv

logo mdv

logo mdv

Klimatyzacja

Klimatyzacja MDV


MDV to profesjonalna marka urządzeń klimatyzacyjnych. W swojej ofercie posiada różne typy i klasy systemów klimatyzacyjnych o szerokim spektrum zastosowania.

Utworzona została w 1999 roku, wywodzi się z grupy produktów komercyjnych CAC (Commercial Air-Conditioning). Początkowo marka MDV oferowała nowoczesne systemy i komponenty dedykowane dla zastosowań komercyjnych i przemysłu np. systemy VRF, agregaty wody lodowej, klimakonwektory i agregaty skraplające. W 2001 roku firma zdecydowała się również na włączenie do swojej oferty rozwiązań z segmentu klimatyzatorów domowych.


Dziś MDV jest jednym z najbardziej rozwijających się przedsiębiorstw w branży klimatyzacji. Firma bezustannie rozwija nowe technologie i wykorzystuje zaawansowane rozwiązania do tworzenia urządzeń energooszczędnych, bezpiecznych dla środowiska, wygodnych w użyciu i co najważniejsze – niezawodnych w działaniu. Cały proces produkcji jest ściśle monitorowany przez dział kontroli jakości.


MDV z powodzeniem wdraża swoje rozwiązania na całym świecie w tym m.in. w: Rosji, Hiszpanii, Brazylii, Australii, Izraelu, Bułgarii, Polsce, Turcji, Arabii Saudyjskiej, stale powiększając swój globalny zasięg w celu wzmocnienia swojej pozycji jako czołowego dostawcy rozwiązań klimatyzacyjnych.

 

Split MDV

Włączenie funkcji Turbo powoduje automatyczne uruchomienie wentylatora na najwyższych obrotach, aby jak najszybciej schłodzić pomieszczenie
W trybie czuwania, poprzez odłączenie zasilania od nieużywanych podzespołów elektronicznych, zużycie energii zostaje ograniczone do 1W. W porównaniu do konwencjinalnych urządzeń pobierających w trybie czuwania 5W uzyskujemy oszczędność do 80%.
Klimatyzator opcjonalnie wyposażony jest w aromatyczny filtr, który zapewnia uczucie jaśminowej świeżości przez wiele tygodni.

KONTAKT

FIRE-PRO Sp. z o.o.
ul. Obornicka 290
60-691 Poznań

+48 502 549 506

+48 509 610 959

biuro@fire-pro.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby dostawać nowości na adres e-mail

Kominki JOTUL Jelenia Góra

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez widoczni w celu przedstawienia oferty.