Kominki Atraflam


Salony kominków Fire-Pro w Poznaniu polecają Państwu wysokiej jakości kominki Atraflam. Produkowane we Francji piece wyróżnia między innymi nowoczesne wzornictwo oraz ekonomiczne spalanie. Zapewniamy 5-letnią gwarancję na zamontowany przez naszych specjalistów kominek.

Dyskretne wzornictwo

Wkłady kominkowe Atraflam charakteryzują się atrakcyjnym designem. Z jednej strony jest niezwykle nowoczesny, z drugiej dyskretny. Powoduje to, że oferowane przez salony kominków Fire-Pro w Poznaniu piece Atraflam pasują do pomieszczeń urządzonych w różnych, odmiennych stylach.

Do wykończenia kominków zastosowano cegły szamotowe w 2 kolorach:

  • grafitowym,
  • naturalnym.

Kominki Atraflam posiadają duże szklane drzwi. Dzięki nim można podziwiać płonący wewnątrz ogień.

Wysoka wydajność

Sprzedawane przez nas wkłady kominkowe Atraflam wyróżniają się niską emisją spalin. Dodatkowo są bardzo wydajne. Model Atraflam 16/9 800 SHD charakteryzuje się wydajnością na poziomie aż 78,6%.

Piece Atraflam są proste w użytkowaniu. Procesem spalania steruje się za pomocą dźwigni, która znajduje się z przodu kominka.

Zapraszamy do skorzystania z oferty salonów kominków Fire-Pro w Poznaniu. Sprzedawane przez nas piece dostępne są w konkurencyjnych cenach. Kominki zamontowane przez naszych specjalistów objęte są 5-letnią gwarancją.

KONTAKT

FIRE-PRO Sp. z o.o.
ul. Obornicka 290
60-691 Poznań

+48 502 549 506

+48 509 610 959

biuro@fire-pro.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby dostawać nowości na adres e-mail

Kominki JOTUL Jelenia Góra

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez widoczni w celu przedstawienia oferty.