Kontakt

O Nas

FIRE-PRO Sp. z o.o. to profesjonalna firma zajmująca się projektowaniem, sprzedażą oraz montażem kominków i pieców jedynie norweskich firmy należących do JOTUL GROUP.

Jøtul jest jednym z najstarszych na świecie producentów pieców, wkładów i kominków. Budując firmę w oparciu o dumne norweskie dziedzictwo, połączył solidne rzemiosło ze sztuką radzenia sobie z zimnem przez 160 lat.

Nasze ponadczasowe produkty wiążą przeszłość z teraźniejszością i współgrają z estetyką współczesnych wnętrz. Norweskie rzemiosło, a także funkcjonalny design sprawiają, że nasze kominki wybijają się ponad krótkotrwałe trendy. Podczas gdy piękno zależy od obserwatora, dobry design oznacza zdecydowanie więcej niż to co widoczne gołym okiem. W Jøtulu wierzymy mocno, że forma powinna podążać za funkcją.

Świadomi klienci kupują Jøtula, bo wiedzą, że nic nie jest przypadkowe i nie ma sensu marnować czasu na szukanie czegoś, co już się znalazło. Jesteśmy dumni nie tylko z wzornictwa JOTUL, produkcji najlepszych na świecie i najbardziej trwałych kominków żeliwnych, ale także z klientów, którzy doceniają nasze produkty. Wasza satysfakcja motywuje nas, dlatego z przyjemnością dzielimy się naszą pasją, doświadczeniem oraz wiedzą, poprzez porady i rozwiązania, aby uczynić Waszego Jøtula dożywotnim źródłem ciepła i komfortu.

Nasi klienci zasługują na absolutnie najlepsze kominki. Dlatego wszystkie produkty wytwarzane są ręcznie w Norwegii, używając wyłącznie najlepszych, dostępnych materiałów. Tak naprawdę, nasza bezkonkurencyjna trwałość jest głównym powodem, dla którego Jøtul oferuje najdłuższą gwarancję na rynku.

Długie doświadczenie w radzeniu sobie ze skandynawskim klimatem, nauczyły norwegów, że ogrzać trzeba więcej, niż można zmierzyć termometrem. Nasze produkty dostarczają ciepło we wszystkich wymiarach, czy jest to trzaskający dźwięk ognia, widok perfekcyjnego płomienia, spalanie zoptymalizowane do wydajnego i zrównoważonego użytkowania, czy też ponadczasowość naszego designu.

Nasi fachowcy z wieloletnim doświaczeniem doradzą Państwu co i jak wybrać w naszych salonach w Poznaniu.

Zajmujemy się również montażem kominów stalowych i systemowych.

FIRE-PRO Sp. z o.o.

Obornicka 290
60-691 Poznań

tel. 502-549-506
tel. 509-610-959

tel. 794-520-138

Godziny otwarcia salonu
Pn-Pt 10:00-18:00
Sob 10:00-13:00

mail: biuro@fire-pro.pl

Formularz kontaktowy
Imię (*)
Adres e-mail (*)
Telefon
Wiadomość

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez widoczni w celu przedstawienia oferty.

(*) - Wypełnij wymagane pola

KONTAKT

FIRE-PRO Sp. z o.o.
ul. Obornicka 290
60-691 Poznań

+48 502 549 506

+48 509 610 959

biuro@fire-pro.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby dostawać nowości na adres e-mail

Kominki JOTUL Jelenia Góra

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez widoczni w celu przedstawienia oferty.