Kominki wolnostojące


Dla klientów z Poznania oraz okolicznych miejscowości oferujemy kominki wolnostojące. Oferta naszej firmy obejmuje najwyższej jakości projekty norweskiego producenta Jøtul Group. Zapraszamy do jednego z dwóch salonów kominkowych naszej firmy, które znajdują się w Poznaniu. Przygotowaliśmy szeroki wybór pieców wolnostojących w atrakcyjnych cenach. W ramach świadczonych usług zapewniamy profesjonalne doradztwo, opracowanie projektu oraz przeprowadzenie montażu w domu klienta.

Tradycyjne i nowoczesne kominki

Nasza oferta przygotowana z myślą o klientach z Poznania i okolicznych miejscowości obejmuje tradycyjne kominki typu koza oraz nowoczesne piece wolnostojące. Rozwiązania norweskiego producenta wyróżniają się unikalnym wzornictwem oraz wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu, kominki Jøtul Group zapewniają bezpieczeństwo użytkowania na lata. W ramach profesjonalnego doradztwa, korzystamy z doświadczenia naszych specjalistów oraz architektów wnętrz. Przy wyborze odpowiedniego kominka wolnostojącego na drewno bierzemy pod uwagę warunki budynku oraz potrzeby klienta.

Szeroki wybór kominków w atrakcyjnej cenie

Klientom z Poznania oferujemy nowoczesne kominki wolnostojące:

  • typu koza,
  • bez komina,
  • z dopływem powietrza,
  • na drewno,
  • żeliwne.

Oferujemy piece i kominki wolnostojące w atrakcyjnych cenach, które gwarantują najwyższą jakość użytkowania. Koszt jest zależny od wyboru projektu, wykorzystanych materiałów dodatkowych rozwiązań, które przedłużają czas grzania pieca. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy i atrakcyjnym cennikiem!

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5

KONTAKT

FIRE-PRO Sp. z o.o.
ul. Obornicka 290
60-691 Poznań

+48 502 549 506

+48 509 610 959

biuro@fire-pro.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby dostawać nowości na adres e-mail

Kominki JOTUL Jelenia Góra

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez widoczni w celu przedstawienia oferty.