Kominki z płaszczem wodnym


Klientom z Poznania i okolic oferujemy szeroki wybór kominków z płaszczem wodnym norweskiego producenta. Nasza firma zajmuje się sprzedażą pieców wolnostojących oraz wkładów kominkowych wiodącego producenta Jøtul Group. Zapraszamy do jednego z naszych dwóch salonów, które znajdują się w Poznaniu. Naszym klientom oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego produktu.

Zalety

Kominki z płaszczem wodnym cieszą się dużą popularnością. Na wybór takiego rozwiązania decydują się przede wszystkim właściciele domów jednorodzinnych. Jest to wygodne rozwiązanie dla domowników oraz spore oszczędności w przypadku wykorzystania ogrzewania gazowego lub zasilanego prądem. Szereg rozwiązań związanych z płaszczem wodnym umożliwia ogrzanie powietrza wewnątrz domu oraz podgrzanie wody użytkowej. Dzięki integracji z systemem ogrzewania gorąca woda z kominka może być doprowadzana do urządzenia grzewczego oraz kaloryferów. 

Budowa kominków

Korpus kominków z płaszczem wodnym posiada dwie ścianki, pomiędzy którymi ogrzewana jest woda. Płaszcz wodny odpowiada za kumulowanie ciepła.

KONTAKT

FIRE-PRO Sp. z o.o.
ul. Obornicka 290
60-691 Poznań

+48 502 549 506

+48 509 610 959

biuro@fire-pro.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby dostawać nowości na adres e-mail

Kominki JOTUL Jelenia Góra

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez widoczni w celu przedstawienia oferty.