Wkłady Kominkowe


Dla klientów z Poznania i okolicznych miejscowości oferujemy bogaty wybór wkładów kominkowych. Nasza firma zajmuje się sprzedażą wkładów norweskiego producenta Jøtul Group. Zachęcamy do odwiedzenia jednego z trzech salonów kominkowych, które znajdują się z Poznaniu oraz w Swarzędzu. Zapewniamy klientom pełne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego projektu oraz możliwość przygotowania obudowy kominkowej pod indywidualne zamówienie.

Najlepsze rozwiązania i jakość

Dla klientów z Poznania i okolicznych miejscowości przygotowaliśmy najwyższej jakości wkłady kominkowe dostępne w atrakcyjnych cenach.

Oferujemy:

  • wkłady kominkowe z płaszczem wodnym,
  • żeliwne wkłady kominkowe.

Norweski producent oferuje również takie rozwiązania jak zastosowanie masy akumulacyjnej, która pozwala na wydłużenie czasu ogrzewania o nawet kilka godzin oraz obniżenie zużycia drewna. Większość wkładów jest również wyposażona w system samoczyszczenia szyby kominkowej oraz system czystego spalania. Wykończenie emalią gwarantuje ochronę przed korozją oraz łatwe utrzymanie czystości.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo

W ramach świadczonych usług zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego wkładu oraz obudowy. Przed przedstawieniem propozycji, przeprowadzamy konsultacje z doświadczonymi specjalistami naszej firmy oraz architektami wnętrz, których wiedza pomaga w przygotowaniu projektu spełniającego potrzeby i wymagania każdego klienta klienta. Koszt przygotowania projektu jest zależny od wyboru wkładu kominkowego oraz obudowy. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe obudowy prefabrykowane, które są przygotowywane z steatytu oraz betonu komórkowego. Oba materiały zapewniają odpowiednią akumulację ciepła. Zajmujemy się również przygotowaniem obudowy kominkowej zgodnie z indywidualnym projektem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem!

1
2
3
1
2
3

KONTAKT

FIRE-PRO Sp. z o.o.
ul. Obornicka 290
60-691 Poznań

+48 502 549 506

+48 509 610 959

biuro@fire-pro.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby dostawać nowości na adres e-mail

Kominki JOTUL Jelenia Góra

Reklama i budowa wizerunku w sieci: widoczni
Widoczni

Skontaktuj się z nami

Akceptuję politykę prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez widoczni w celu przedstawienia oferty.